*3122

# מורפיאוס 8

טשטוש בסימני מתיחה

מורפיאוס 8 – מיכשור טכנולוגי חדשני מבוסס גלי רדיו למיצוק והידוק עור מדולדל ורפוי בגוף ללא ניתוח

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם מעין צלקות המתפתחות כאשר העור נמתח יתר על המידה או מתכווץ במהירות. השינוי הפתאומי גורם לקריעת חלבוני הקולגן והאלסטין, שמעניקים גמישות וחוזק לעור. כתוצאה מכך, נחרצים פסים במקומות שונים בגוף. פסים אלו אינם כואבים או מזיקים, אך המראה חסר האסתטיות שלהם עשוי לגרום לרבים למבוכה. סימנים אלה במקרים רבים דוהים עם הזמן. עם זאת, ייתכן מאוד שלא ייעלמו לחלוטין.

כאשר סימני מתיחה מופיעים לראשונה, הם עשויים לבלוט ולגרד, ונוטים לגוונים כמו אדום, סגול, ורוד, או חום אדמדם בהתאם לגוון העור.

למידע נוסף
לפני
אחרי

כיצד נוצרים סימני מתיחה?

 1. עלייה או ירידה דרסטית במשקל 
 2. היריון ולידה סימני מתיחה יופיעו בעיקר באזור הבטן, החזה והירכיים.
 3. נטילת סטרואידים – תופעת לוואי של גדילה מהירה של הגוף בקצב בו העור אינו מסוגל להתאים את עצמו. בצמיחה מואצת יופיעו הסימנים בעיקר באזור האגן והגב.
 4. קפיצת גדילה אצל ילדים ובני נוער – הסימנים יופיעו בסמוך למפרקים. 
 5. סיבה לא ידועה – יש אנשים הסובלים מסימני מתיחה ללא סיבה ברורה. 

 

למידע נוסף

כיצד פועלת טכנולוגיית מורפיאוס 8 לטשטוש סימני מתיחה?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפול לטשטוש סימני מתיחה בעזרת טכנולוגיית גלי הרדיו (RF).

שיטת הפעולה של מורפיאוס 8 כוללת טיפול בעזרת מיקרו מחטים זעיר פולשניות המשולב עם טכנולוגיית גלי רדיו עוצמתית. מחטים זעירות וקצרות חודרות באופן מינימלי ובהתאם להתוויה הטיפולית, לעומקים שונים של העור במוקדים רבים. עם פעולת המכשיר, המחטים שדרכן עוברת אנרגיית גלי רדיו, מחממות את רקמת העור וגורמות לה לשינויים פיזיולוגיים. הן יוצרות פציעות מבוקרות שמהדקות את שכבת העור המטופלת ואת רקמות החיבור של העור, ובה בעת, מעודדות ייצור מוגבר של קולגן וחידוש רקמות העור בשכבות העמוקות.

בזכות שליטה בעומק חדירת המחטים וברמות האנרגיה של גלי הרדיו, אפשר להשיג מגוון רחב של תוצאות מצוינות בעזרת מורפיאוס 8. אזורי הטיפול המומלצים לטיפול עם המיכשור כוללים: זרועות, רגליים, בטן, ישבן וחזה, וניתן לבצע את הטיפול בכל עונות השנה.

הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית או אלחוש קל בהתאם לדרישת המטופל/ת בשלושה עד שישה מפגשים, ללא זמן החלמה משמעותי.

אפשר לטפל באמצעות מורפיאוס 8 בכל סוגי וגווני העור. הטיפול אידיאלי עבור המעוניינים לטפל בסימני מתיחה, במיוחד באזורים כמו הזרועות, הבטן, הרגליים, הישבן והחזה, ולהשיג תוצאות מרשימות ללא ניתוח.

להשגת תוצאה מקסימלית יש לבצע סדרת טיפולים, לרוב שלושה. אם כי ניתן לראות תוצאות טובות כבר ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון.

האם טיפול טשטוש בסימני מתיחה מתאים לי?

לקבלת פרטים נוספים ותיאום ייעוץ

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

יפה גדיש, בת 58

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול.
חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה
. ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק, בת 47

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה,
מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ

שריי שמאמי, בת 29

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר.
עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר.
המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי
מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא.
ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. בת 41

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. בן 43

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. בת 51

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני הטיפול?

  יש לדווח לרופא על מצבים של טיפול בנוגדי קרישה או טיפולים סיסטמיים אחרים שפוגעים בריפוי פצע. גם חשוב לציין תרופות הפוגעות בפעולת מערכת החיסון.

   כמו כן, יש לציין נוכחות מחלות כמו סוכרת לא מאוזנת, מחלות דלקתיות, ומחלות שגרימת פצע יכולה להביא להתפרצות של המחלה. 

  אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

 • האם הטיפול עם מורפיאוס 8 כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על הרדמה מקומית או מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול, בהתאם לדרישת המטופלת או המטופל.

  במהלך הטיפול, ניתן לחוש עקצוץ וחום בעור. 

 • מהו משך החלמת הגוף מהטיפול?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. לאחר הטיפול ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה ולעבודה. התופעות שאחרי הטיפול כוללות אדמומיות, נפיחות ופצעים זעירים, הניתנים להסתרה בעזרת איפור. 

   

 • מתי אראה שיפור במראה סימני המתיחה שלי?

  ניתן לראות שיפור בסימני המתיחה תוך ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון במורפיאוס 8.  התוצאות הולכות ומשתפרות בהדרגה עם כל טיפול. התוצאות נראות במיטבן כשלושה חודשים לאחר הטיפול האחרון.

 • כמה זמן נמשכת סדרת הטיפולים עד לתוצאה משביעת רצון?

  התשובה תלויה במספר הטיפולים בסדרה, בהתאם להתוויית הרופא המטפל. אחרי כל מפגש טיפולי נדרשת המתנה של ארבעה עד שישה שבועות, כדי להבטיח את התחדשות העור, וכדי להגיע לתוצאות מיטביות. לרוב נדרשים עד 3 טיפולים, להגעה לתוצאה הרצויה ובמקרה זה סדרת הטיפולים נמשכת כ-3 חודשים.

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת הטיפול במורפיאוס 8?

  התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. כדי לשמר את התוצאות, אפשר ואף מומלץ לעבור טיפול נוסף פעם בשנה.

 • כיצד עליי לנהוג לאחר הטיפול לטשטוש סימני מתיחה בעזרת מורפיאוס 8?

  לאחר טיפול מומלץ להימנע ממקורות חום כמו חשיפה לשמש, סאונה או ג’קוזי. באם ישנה אדמומיות בעור, יש להימנע מטיפולים הכוללים שפשוף של העור.

 • מהן תופעות הלוואי של מורפיאוס 8?

  מורפיאוס 8 הוכח במחקרים קליניים כבטוח לשימוש. תופעות הלוואי הן מינימליות וכוללות אדמומיות, נפיחות וגלדים. במקרים חריגים, חל שינוי צבע באזור הטיפול, הניתן לטיפול במפגש הטיפולי הבא. כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. 

  אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

  חשוב לציין כי טכנולוגיית מורפיאוס 8 של חברת Inmode הישראלית הוכחה קלינית כמשפרת רקמות תת-עוריות ועוריות באמצעות חימום. הטכנולוגיה מאושרת לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

 • מה מחיר הטיפול לטשטוש סימני מתיחה עם מורפיאוס 8 ?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

   

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות אסתטיקה ד"ר לוינגר קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון