*3122
פיסול קו לסת9

# חומצה היאלורונית

פיסול סנטר וקו לסת

עיצוב קו לסת וסנטר ללא ניתוח

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהו עיצוב קו לסת וסנטר

חומרי מילוי נותנים מענה מצוין בהדגשת קו הלסת והסנטר, במקרים בהם הגבול בין הפנים לבין הצוואר אינו ברור, חד ומודגש דיו. 

הסנטר וקו הלסת התחתונה משרטטים ותוחמים את קווי המתאר של פנינו. כאשר העור סביב הסנטר וקו הלסת הדוק וישר, הפנים נראות צעירות ורעננות. לעומת זאת, לסת רפויה, שמוטה, נסוגה, כפולה ולא מאוזנת מעניקה מראה מבוגר ולא מטופח. מסיבה זו אנשים רבים, שקו הלסת שלהם אינו חד, מרגישים לא בנוח עם מראה הפנים שלהם.

למידע נוסף
לפני
אחרי

מהי השפעת הגיל על הלסת והסנטר?

בגיל צעיר הפנים מאופיינות לרוב בקו לסת חד וברור. ככל שעוברות השנים, הגיל נותן אותותיו גם במבנה קו הלסת והסנטר. אובדן נפח, בעיקר באזור הלחיים בשילוב כוח הכבידה, גורמים לקו הלסת שלנו לאבד מחדותו.

 1. כמות השומן התת עורי בלחיים פוחתת וכך הלחיים וצונחות, עצמות הפנים מצטמקות ונפחן יורד ירידה בטונוס שרירי הפנים, בייצור החלבונים קולגן ואלסטין, וכן דילול שומן באזור הלחיים, מעניקים ללסת מראה המכונה "פני בולדוג". 
 2. ספיגת עצם הדרגתית ומתקדמת – גורמת לירידה בגובה הלסת התחתונה ולהפחתת חידוד הסנטר. מצב זה עשוי לשנות את האיזון הפרופורציונלי בין השליש התחתון לשני השליש העליונים של הפנים.
למידע נוסף

איך מעצבים את קו הלסת והסנטר?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים להדגיש את קו הסנטר והלסת, בעזרת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית, בדרגת סמיכות גבוהה. חומצה זו, הופכת כחומר ביד היוצר ומאפשרת את "פיסולו" של קו המתאר כרצוננו. בנוסף, ומלבד יצירת קו המתאר הברור, הזרקת חומצה היאלורונית, מסייעת ומעודדת ייצור קולגן המאפשר לעור להתחדש ולהתמצק. 

חומר המילוי מוזרק, לאחר מריחת קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. ההזרקה מבוצעת באמצעות מחט או קנולה ומאפשרת טיפול בטוח ומדויק עם מיעוט תופעות לוואי.  

את תוצאות ההזרקה ניתן לראות מייד לאחר ביצוע הטיפול. בנוסף, בחלק מהחומרים המוזרקים קיים תהליך ביולוגי של עידוד ייצור קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית חדשים המעניקים מראה רענן וצעיר יותר לאחר כשלושה חודשים מיום הטיפול.

את החלבון הטבעי בוטולינום טוקסין, הידוע בשם הגנרי בוטוקס, רובנו מכירים כטיפול לטשטוש קמטי הבעה. בהזרקתו לעור בכמויות קטנות, מדודות ומדויקות מתחת לפני העור, שרירי הפנים יירפו, העור יהפוך "רגוע" יותר, וכך תוך זמן קצר יחסית הסנטר יקבל מראה אסתטי וחלק יותר. 

לעיתים, הסנטר עשוי לפתח מראה גבשושי הדומה לקליפת תפוז או לצלוליט –  מצב המכונה "סנטר תפוזי". במצב זה, שריר הסנטר מתכווץ יתר על המידה ואינו משתחרר. הפתרון המוצע לסנטר תפוזי הוא הזרקת בוטולינום טוקסין לשיפור מראה הסנטר. 

 

עיצוב קו הלסת וסנטר לצעירים וצעירות

בגילים הצעירים יותר קו הלסת עשוי להיטשטש עד מצב המכונה "סנטר חלש" או סנטר נסוג. הסיבה לכך היא מבנה הלסת התחתונה, שאינה מספיק מפותחת או שאינה ממוקמת במנח קדמי ביחס ללסת העליונה. 

הטיפולים יותאמו לכל מטופל לפי צרכיו, וניתנים החל מגיל 18.

האם טיפול פיסול סנטר וקו לסת מתאים לי?

לקבלת פרטים נוספים ותיאום ייעוץ

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

שרית סטריק, בת 47

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה,
מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ

שריי שמאמי, בת 29

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר.
עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר.
המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי
מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא.
ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. בת 41

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. בן 43

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. בת 51

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני עיצוב קו הלסת והסנטר?

  יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכולל ובפרט לציין מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה במקום בו הוזרק חומר מילוי קבוע, ואין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

 • האם הטיפול לעיצוב קו הלסת כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

 • מהו משך החלמת קו הלסת והסנטר מהטיפול?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת הטיפול בסנטר וקו הלסת?

  התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. 

 • כיצד עליי לנהוג לאחר עיצוב קו הלסת והסנטר?

  יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית: 

  • ב-48 השעות הראשונות שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, מעיסוי הפנים ומשימוש בספוגית איפור, ויש להקפיד על ניקוי הפנים.
  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום ולעסות את האזור בעדינות עפ״י הוראות הרופא/ה; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.
 • מהן תופעות הלוואי בעיצוב קו הלסת והסנטר?

  השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך.  כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר. 

  בין תופעות הלוואי של חומצה היאלורונית: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי. 

  אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

 • מה מחיר הטיפול לעיצוב קו הלסת והסנטר?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

  הטיפול בקו הלסת באסתטיקה ד"ר לוינגר ניתן החל מגיל 18.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות אסתטיקה ד"ר לוינגר קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון