*3122

תוכן פרסומי

אחת ולתמיד: מהם השימושים של בוטוקס בתחום האסתטיקה הרפואית?

תכונתו הייחודית של בוטולינום טוקסין בהרפיית ובהחלשת שרירים מסייעת בטשטוש קמטי הבעה, במניעת הזעת יתר, בשיפור מראה החיוך ועוד

עם השנים, תכונות הפנים שלנו משתנות. העור שלנו מאבד מנפחו ומלחותו, ואט אט, ככל שמתבגרים, נוצרים שינויים במראה שלנו. מעבר לגיל, גם לגנטיקה שלנו, למידת החשיפה לשמש, ולתזוזה המתמדת של שרירי ההבעה יש קשר ישיר לקמטוטים ולקמטים שנחרצים בפנינו.

למזלנו בוטוקס, "תרופת הקסם" שהגיחה לחיינו האסתטיים בתחילת שנות האלפיים הפכה לאחת משיטות הטיפול הנפוצות ביותר בעולם לטשטוש קמטי הבעה.

בוטוקס, המופק מהחלבון הטבעי בוטולינום טוקסין, יכול לסייע במניעת יצירת קמטים או בטשטוש קמטים קיימים. תכונתו הייחודית היא בהרפיית שרירים שנעים עם הבעות פנינו, ובכך, מיטשטשים קמטי ההבעה הדינמיים המצויים בשליש העליון של הפנים.

הערה: Botox הוא השם המסחרי של אחת החברות המייצרת בוטולינום טוקסין. המותג הפך לשם גנרי למוצר, ממש כפי ש"פלאפון" הפך לשם הפופולרי של טלפון נייד. מותגים נוספים של בוטולינום טוקסין הם Dysport ו- Xeomin ופעילותם כמעט זהה ל-Botox.

נמאס לכם מהמראה הזועף במצח?

הטיפול בבוטוקס יעיל במיוחד לטשטוש הקמטוטים הנוצרים מהבעות הפנים, כגון קמטי ההבעה באזורים שבצדי העיניים, קמטי הזעף בין הגבות, וקמטי המצח הרוחביים. כדי להגיע לתוצאות מיטביות וכדי למנוע קמטים עתידיים, ההמלצה היא להתחיל בטיפולי בוטוקס כבר בעשור השלישי לחיים.

הטיפול בקמטים ובקמטוטים בעור באמצעות הזרקת בוטוקס הוא מדויק, פשוט, קל ומהיר במיוחד, והשיפור במראה ניכר תוך ימים ספורים.

היתרון הגדול של הזרקת בוטוקס הוא מניעת העמקה של הקמטים, ולכן מהזרקה להזרקה קמטי ההבעה הולכים ומיטשטשים.

מומלץ להיעזר בהזרקת בוטוקס עד גיל 65. בקמטים עמוקים יותר, בקמטים שאינם תלויים בשרירי ההבעה, או בקמטים המצויים בחלק התחתון של הפנים, ניתן לטפל באמצעות חומרי מילוי קישור ».

בוטוקס אינו מטפל רק בפגעי הזמן

  • צניחת אף – האם כשאתם מחייכים האף שלכם צונח כלפי מטה? הזרקת בוטוקס יכולה למתן את התנועה של השרירים הגורמים לצניחת האף, ולאזן את החיוך באופן מדויק ויפה.
  • רוצים חיוך מאוזן ויפה? – יש הרבה סוגים של חיוך. יש אנשים, שהחיוך שלהם מתבטא בכיווץ צדי האף (חיוך ארנב), אצל אחרים החיוך חושף חניכיים (חיוך סוס), או שגורם לאף לצנוח כלפי מטה. השימוש בבוטוקס יכול למתן את התנועה של השרירים ולאזן את החיוך באופן מדויק ויפה.
  • סנטר במראה קליפת תפוז? – ניתן להזריק בוטוקס לאזור הסנטר, השרירים נרפים והסנטר הופך חלק.
  • הזעת יתר? הזעת יתר בבית השחי, בכפות הידיים או בכפות הרגליים עלולה לגרום לפגיעה לא נעימה באיכות החיים ובקשר בין-אישי. מצב זה נגרם כתוצאה מפעילות-יתר של בלוטות הזיעה. באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין, ניתן להפחית באופן משמעותי את פעילות בלוטות ההזעה באזור ההזרקה, וליהנות מקיץ יבש.

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים או צרו קשר

*3122
טופס אסתטיקה

פוסטים קשורים

בחזרה לבלוג »
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון