*3122
מילוי קמטים

# חומצה היאלורונית

מילוי קמטים וקמטוטים

טשטוש ומילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהו מילוי קמטים?

עם השנים, וככל שאנו מתבגרים, נחרצים בעור הפנים שלנו סדקים, קמטוטים וקמטים. מלבד גיל, הסיבות להיווצרותם עשויות להיות גנטיות וסביבתיות. קמטים נוצרים בעקבות תהליך טבעי של ירידה בתאי האלסטין, השומן והקולגן, הגורמים לעור לאבד גמישות, עובי וחיוניות, עד כי עור הפנים הופך רפוי ושמוט.

למידע נוסף
לפני
אחרי

באילו קמטים ניתן לטפל באמצעות חומר מילוי?

תחילה יש להבדיל בין קמטי הבעה לבין קמטים שנוצרים בעקבות צניחת הפנים.

קמטי הבעה הם קמטים "פעילים", אשר נוצרים בעקבות פעולה חוזרת של שרירי הפנים ומופיעים בשליש העליון של הפנים – במצח ובצידי העיניים. כדי לטפל בקמטים אלה, יש צורך בהזרקת בוטולינום טוקסין. באמצעותו, ניתן להרפות את השרירים, להחליש אותם, ואף למנוע את היווצרותם ועומקם של הקמטים באזורים אלו.

לעומת זאת, הקמטים שנוצרים בשליש התחתון של הפנים, מתחת לאף, באזור השפתיים והסנטר נחשבים לקמטים יציבים שנוצרים בעקבות הזדקנות וצניחת הפנים. על מנת לטפל בהם יש צורך בהזרקת חומר למילוי קמטים כמו חומצה היאלורונית.

למידע נוסף

מהן השפעות הגיל על העור?

הזדקנות העור היא תוצאה של גיל, גנטיקה והשפעות חיצוניות של הסביבה.

 1. העור מאבד מנפחו – הפחתה בייצור חומצה היאלורונית בגוף, ירידה בטונוס השרירים ובייצור החלבונים קולגן ואלסטין, וכן אובדן מסת עצם ודילול שומן גורמים לעור לאבד מנפחו ולהיראות חסר חיים.
 2. צורת הפנים משתנה – כיוון שאין נפח שיחזיק את העור, כוח הכבידה משפיע על נפילה של העור. קמטי ההבעה במצח ובלחיים נחרצים, זוויות השפתיים צונחות, קו הלסת "נעלם", וכמובן, נוצרים קמטוטים, ושקעים בלחיים וברכות.
 3. פגעי מזג האוויר והשמש – חשיפה לא מבוקרת לשמש משפיעה על עור הפנים: הפנים יבשות יותר, נושאות גוון לא אחיד ולעיתים יוצרת כתמי שמש ועד גידולי עור קטנים לצד כמובן – קמטים, קמטוטים וסדקים.

בד"ר לוינגר אסתטיקה אנו מציעים מילוי קמטים וקמטוטים בהזרקת חומצה היאלורונית לקבלת מראה טבעי. חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. החומצה ההיאלורונית מוזרקת ישירות לקמטים לאחר מריחת של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונה הוא ביכולת דיוק טובה, במרקמה העדין ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות.

האם טיפול מילוי קמטים וקמטוטים מתאים לי?

לקבלת פרטים נוספים ותיאום ייעוץ

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

יפה גדיש, בת 58

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול.
חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה
. ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק, בת 47

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה,
מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ

שריי שמאמי, בת 29

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר.
עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר.
המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי
מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא.
ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. בת 41

"אני מאוד שמחה שהגעתי לד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

שגית ש. בת 31

"זו הפעם הראשונה שאני עושה טיפול בשפתיים. הרופא הסביר לי הכל אודות הטיפול וגרם לי להרגיש בנוח. אני נראית טבעית וממש שמחה על התוצאה".

עמית כ. בת 31

"קיבלתי שירות מדהים ומקצועי. לאחר שהרגשתי מעט חשש לפני פיסול אף, אני ממש מרוצה מהתוצאות. הרופאה הייתה מאוד יסודית והסבירה אודות התהליך ולמה עליי למפות בכל שלב. הייתה לי קצת נפיחות אחרי שנמשכה רק יום אחד ואחרי זה קיבלתי בדיוק את האף שרציתי בלי ניתוח. תודה רבה לד"ר לוינגר".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. בן 43

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. בת 51

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

אפרת ב. בת 25

"יצאתי הרגע מטיפול באסתטיקה ד”ר לווינגר. אין מילים לתאר את התחושה הנהדרת, ד”ר דניאלה למיסובסקי טיפלה בי ב-3 אזורי דיספורט ועיצבה לי את השפתיים. יצא לי מושלם, יש לה יד קלה ועדינה. באתי עם חששות מכאב. ולא כאב לי בכלל! עשיתי בעבר טיפולים במקומות אחרים ובחיים לא הייתי מרוצה כך, ממליצה בחום!!! תודה רבה לכם, אמליץ לחברות!

תמי ע. בת 27

"מאז שאני זוכרת את עצמי השפתיים שלי דקות נורא. כשהגעתי לד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית פחדתי שיציעו לי לעבות את השפתיים באופן מוגזם כמו בפילטרים. אבל אני שמחה לציין שהרופאה הרגיעה אותי וסיפרה שהמטרה היא תמיד לתת מראה טבעי לפנים. שבועיים אחרי הטיפול השפתיים שלי נראות טבעיות לחלוטין. אף אחד לא מאמין שעיביתי את השפתיים, אבל כולם אומרים לי שאני נראית מעולה".

שאלות ותשובות

 • מהי חומצה היאלורונית?

  חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. הזרקת חומצה היאלורונית בדרגות סמיכות שונות מתחת לפני העור, משמשת כחומר גלם ביד היוצר. ניתן בעזרתה למלא קמטים, לתקן שקעים וא-סימטריה, לעצב מחדש את צורת האף, הסנטר והלסת, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, להפוך שפתיים למלאות יותר, לעשות סוג של "מתיחת פנים", להחיות את העור ולהקנות לו מראה זוהר ולח יותר ועוד.

 • מה ההבדל בין בוטוקס לחומצה היאלורונית?

  חומצה היאלורונית מיועדת להוספת נפחים וטשטוש קמטים. למשל: מילוי קמטים בפנים, מילוי קמטים בצידי הפה, מילוי ועיצוב שפתיים, פיסול ועיצוב פנים, פיסול וחידוד קו לסת ועוד.  לעומת זאת, בוטולינום טוקסין, הידוע כבוטוקס, הוא רעלן שיכול לשתק שרירים. למשל, שימוש בבוטוקס בצידי העיניים, מסייע לטשטוש הקמטים בצידי העיניים, כלומר קמטי החיוך; בוטוקס לטיפול בקמטים בין הגבות מטשטש את קמטי ההבעה בין הגבות, כלומר קמטי זעף; בוטוקס במצח מטשטש קמטי הבעה במצח.

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני מילוי קמטים בחומצה היאלורונית?

  יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכולל. יש להקפיד לציין מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה במקום בו הוזרק חומר מילוי קבוע, ואין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

 • האם טיפול מילוי קמטים בחומצה היאלורונית כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

 • מהו משך החלמת הפנים ממילוי קמטים בחומצה היאלורונית?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת הטיפול?

  התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל.

 • כיצד עליי לנהוג לאחר מילוי הקמטים עם חומצה היאלורונית ?

  יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית:

  • ב-48 השעות הראשונות שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, מעיסוי הפנים ומשימוש בספוגית איפור, ויש להקפיד על ניקוי הפנים.
  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד שלוש פעמים ביום; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.
 • מהן תופעות הלוואי של מילוי קמטים בחומצה היאלורונית?

  השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך. כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר.

  בין תופעות הלוואי של חומצה היאלורונית: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי.

  אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

 • מה מחיר מילוי הקמטים עם חומצה היאלורונית?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון