*3122

# חומצה היאלורונית

עיצוב שפתיים

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים למראה טבעי, צעיר ורענן

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהו עיצוב שפתיים

בעשורים האחרונים, עיצוב שפתיים הפך להיות טיפול נפוץ בתחום האסתטיקה הרפואית. השפתיים הן מרכיב חיוני בסימטריה, בפרופורציה ובאסתטיקה של הפנים: שפתיים מאוזנות ומטופחות יוצרות מראה מושך וחושני, ולצורתן ולנפחן חשיבות רבה בתפיסת היופי.

למידע נוסף
לפני
אחרי

מהן השפעות הגיל על השפתיים?

אזור השפתיים עדין במיוחד, מוקף שרירים זעירים, אשר כמעט ואינם נחים במהלך כל שעות הערות שלנו. עם הגיל, השפתיים עוברות מספר שינויים:

איבוד נפח

ירידה בטונוס השרירים ובייצור החלבונים קולגן ואלסטין, וכן דילול שומן גורמים למראה שפתיים דק, שטוח וחסר חיים.

צורת הפה משתנה

זוויות השפתיים צונחות עקב היווצרות קמטים אנכיים בצדי הפה הנחרצים מזוויות הפה מטה לכיוון הסנטר. אלה נקראים קמטי "מריונטה", בשל המראה המזכיר מבנה פה של בובה המופעלת על ידי חוטים.

המרחק בין האף לשפתיים גדל

עקב צניחה של השפה העליונה, המרחק בין בסיס האף והשפה העליונה גדל עם השנים.

השפה התחתונה נסוגה לאחור

עקב הידלדלות טבעית של עצם הלסת התחתונה, השפה התחתונה נסוגה לאחור. לעיתים תהליך זה קורה גם בשפה העליונה.

פגעי מזג האוויר והשמש

יובש, צבע לא אחיד, קמטוטים וסדקים זעירים מופיעים מסביב לשפתיים.

קמטי "ברקוד"

הקמטים האנכיים לקו השפה העליונה נחרצים ומעמיקים עם השנים, במיוחד אצל נשים מעשנות עקב כיווץ חוזר ונשנה של השפתיים. קמטים אלה שכיחים פחות אצל גברים וזאת משום שעורם, עבה יותר באופן יחסי.

למידע נוסף

איך מעצבים שפתים?

בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית אנו מציעים עיצוב שפתיים בהזרקת חומצה היאלורונית לקבלת מראה טבעי, סימטרי ועדין. חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. במצב טבעי היא מסייעת בהחלמת פצעים, ספיחת והוספת לחות ונפח לעור. אולם בבגרותנו, הגוף מפחית את ייצורה של המולקולה.
מאחר שחומר זה קיים באופן טבעי בגופנו, הגוף אינו מפתח דחייה לחומצה ההיאלורונית המוזרקת אך החומר יתפרק באופן טבעי בגוף ולכן, השפעתו תדעך במשך הזמן.
החומצה ההיאלורונית מוזרקת לאזורים מסוימים בשפה לאחר מריחת של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונה הוא ביכולת דיוק טובה, במרקמה העדין ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות.
אנו בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית מאמינים במראה פרופורציונלי, טבעי ועדין. ולכן, ההזרקה הראשונית תהיה מדודה ומידתית, מתוך הנחה שבמידת הצורך ניתן יהיה להמשיך ולעבות את השפה בעתיד. בנוסף, ניתן להזריק חומצה היאלורונית לקמטוטים הקטנים מעל השפה העליונה (המכונים גם "ברקוד") וליצור מראה שפה מלא יותר.

הביטוי 'בוטוקס בשפתיים' אמנם צבר פופולריות אך הוא שגוי! בוטוקס אינו מוזרק לשפתיים. ניתן לעצב את השפתיים באמצעות חומרי מילוי בלבד.
עם זאת, אפשר לטפל באמצעות בוטולינום טוקסין במספר התוויות סביב השפתיים. למשל, טיפול בחניכיים חשופות בזמן חיוך (חיוך סוס, גאמי סמייל – gummy smile), סנטר קפוץ (סנטר תפוזי) וחריקת שיניים עוד מידע בקישור ».

עיצוב שפתיים לצעירות וצעירים

אנו רואים שגם בגילים הצעירים יותר – הביקוש לעיצוב השפתיים גדל. יותר ויותר צעירות וצעירים שאינם שבעי רצון ממראה שפתיהם מגיעים לטיפולים אסתטיים וחושקים בשפתיים סימטריות או בשרניות יותר. בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית נוכל לסייע באיזון נכון ועדין של מראה השפתיים. הטיפולים יותאמו לכל מטופל לפי צרכיו, וניתנים החל מגיל 18.

האם טיפול עיצוב שפתיים מתאים לי?

כדי לבחון את התאמתך, אנו בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית מדיקל, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

יפה גדיש, בת 58

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול.
חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה
. ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

אלכס קלמנוביץ, בן 38

"השירות מקצועי והמקום מאוד נקי ונגיש. מסירים את הקעקועים לחלוטין! וללא תופעות לוואי או צלקות. גם לאחר סיום ההסרה ממשיכים לייעץ ולוודא שאין אפטר-אפקט שלילי על העור. אנשים מקצועיים ומדהימים.
להסרת קעקוע אני ממליץ רק אצלם. הם לא משחקים, מה שמובטח מקיימים".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

שאלות ותשובות

 • מהם הטיפולים האפשריים באמצעות חומצה היאלורונית?

  חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. הזרקת חומצה היאלורונית בדרגות סמיכות שונות מתחת לפני העור, משמשת כחומר גלם ביד היוצר. ניתן בעזרתה למלא קמטים, לתקן שקעים וא-סימטריה, לעצב מחדש את צורת האף, הסנטר והלסת, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, להפוך שפתיים למלאות יותר, לעשות סוג של "מתיחת פנים", להחיות את העור ולהקנות לו מראה זוהר ולח יותר ועוד.

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפי עיצוב השפתיים?

  יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכללי, ובפרט על  מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה בשפתיים בהם הוזרק חומר מילוי קבוע, ואין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

 • האם הטיפול לעיצוב השפתיים כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

  לאחר הטיפול תיתכן רגישות באזור הטיפול, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום ולעסות את האזור בעדינות עפ״י הוראות הרופא/ה; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.

 • מהו משך החלמת השפתיים מהטיפול?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת הטיפול בשפתיים?

  התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל.

 • כיצד עליי לנהוג לאחר עיצוב השפתיים

  יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית

  • ב-48 השעות הראשונות שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, מעיסוי הפנים ומשימוש בספוגית איפור, ויש להקפיד על ניקוי הפנים.
  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום ולעסות את האזור בעדינות עפ״י הוראות הרופא/ה; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.
 • מהן תופעות הלוואי בעיצוב השפתיים?

  השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך. כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר.

  בין תופעות הלוואי של חומצה היאלורונית: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי.

  אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

 • מה מחיר הטיפול לעיצוב השפתיים?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון