*3122

# לומקה

הסרת נקודות שרי המנגיומה

הסרת נקודות אדומות מעור הפנים והגוף

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהם נגעי שרי המנגיומה?

הן מתפרצות להן ביום בהיר אחד: נקודות אדומות וחסרות חן הידועות בשם שרי המנגיומה או המנגיומת דובדבן. שרי המנגיומה היא גידול שפיר, המורכב מכלי דם קטנים שהתקבצו יחדיו ללא סיבה מיוחדת. כיוון שכלי הדם היוצרים את ההמנגיומה אינם מזינים איבר כלשהו הם מתרחבים מן הדם הזורם אליהם ומתנפחים, וכך נוצר גידול קטן דמוי דובדבן בצבע אדום ובקוטר של כמילימטר ועד 4 מילימטרים, הבולט במקצת מעל פני העור. עם הגיל, מספר ההמנגיומות בעור הולך וגדל.

למידע נוסף
לפני
אחרי

מהן הסיבות להופעת שרי המנגיומה בעור?

אין סיבה רפואית ברורה לתופעה, ואין דרך ידועה למנוע הופעת ההמנגיומות. עם זאת, ייתכן מאוד כי התופעה תורשתית.

ידוע כי שרי המנגיומה היא תופעה שכיחה שעשויה להופיע בעשור השלישי לחיים, בעיקר באזורים בגוף כמו הצוואר, הבטן, החזה והזרועות, לעיתים גם בפנים. 

אין צורך רפואי לטפל בנקודות שרי המנגיומה, אך הן עשויות להפריע מבחינה אסתטית, במיוחד כאשר הן מופיעות על עור הפנים, הצוואר והחזה.

למידע נוסף

כיצד פועלת טכנולוגיית IPL להסרת נקודות שרי המנגיומה?

בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית אנו מציעים טיפול להסרת שרי המנגיומה בעזרת טכנולוגיית התחדשות העור באור עוצמתי (IPL). 

מיכשור לומקה Lumecca פורץ הדרך מאפשר טיפול במגוון סוגי עור לאחר טיפול אחד או שניים בלבד. שיטת הפעולה של IPL, המכונה גם Selective photothermolysis, מפעילה אנרגיית אור ממוקדת שנקלטת בפיגמנט ההמוגלובין האדום. קרן האור מחממת וצורבת את הפיגמנט והופכת אותו לפסולת, שנספגת במערכת הלימפה ומסולקת מהגוף.

הטכנולוגיה המבוססת על אנרגיה של פעימות אור אינטנסיביות (Intense Pulsed Light) מעניקה תוצאות יעילות בפחות טיפולים בהשוואה לטכניקות IPL אחרות. 

טכנולוגיית לומקה של חברת  INMODE הישראלית מאושרת לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

אם הופעתם של נקודות שרי המנגיומה בפנים ובגוף מטריד אותך ובאם מצבך הבריאותי תקין, Lumecca מצוינת לטיפול במגוון פגמים בכלי הדם. אפשר לטפל באמצעות המיכשור בכל סוגי וגווני העור, ואף ניתן לטפל בעזרת המכשיר בכל אזור בגוף.

כיצד לומקה מסוגלת להשיג תוצאות יעילות בפחות טיפולים ובפחות זמן בהשוואה לטכניקות IPL אחרות?

לומקה יעילה באופן ייחודי, כיוון ששיא כוחה של הטכנולוגיה הוא בטווח ספקטרום האור שניתן לראות. במצב זה, המלנין וההמוגלובין בעור סופגים את האור בצורה הטובה ביותר. מאותה סיבה, הטכנולוגיה מסוגלת להתמקד בפיגמנטים האדומים והחומים ביעילות רבה. 

גם משך הטיפול קצר יותר בזכות מהירות המכשיר ויכולתו "לכסות" שטח גדול במהירות רבה באמצעות ידית רחבה יותר מטכנולוגיות אחרות. 

האם טיפול הסרת נקודות שרי המנגיומה מתאים לי?

לקבלת פרטים נוספים ותיאום ייעוץ

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

שריי שמאמי, בת 29

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר.
עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר.
המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי
מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא.
ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. בת 41

"אני מאוד שמחה שהגעתי לד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. בן 43

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. בת 51

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני הטיפול?

  יש לדווח לרופא על חשיפה ממושכת לשמש ועל עור שזוף . כמו כן, יש להקפיד לדווח על  טיפול ברואקוטן או על מצבים דלקתיים של העור. חשוב להגיע לטיפול במצב בריאותי תקין.

 • האם הטיפול להסרת נקודות שרי המנגיומה כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול מתבצע בעזרת ידיות מיכשור הכוללות זכוכית ספיר מקוררת. עם מגעה בעור מקבלים הגנה על השכבה העליונה של העור והפחתה של תחושת אי נוחות.

 • מהו משך ההחלמה מהטיפול?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. 

  לאחר הטיפול, הנגע עשוי להתנפח ולקבל גוון סגול, בהמשך להפוך לפצע ולגלד ואז להסגר ולהתקלף בתוך שבוע עד שבועיים. אפשרות נוספת היא היעלמות מיידית של הנגע והופעת גלד חום שמתקלף תוך שבועיים עד שלושה שבועות.

 • מתי אראה שיפור?

  ניתן לראות שיפור משמעותי תוך שבוע עד שבועיים לאחר תחילת הטיפול.  

 • כמה זמן נמשכת סדרת הטיפולים עד לתוצאה משביעת רצון?

  התשובה תלויה במספר הטיפולים בסדרה, בהתאם להתוויית הרופא המטפל. לאחר כל מפגש טיפולי נדרשת המתנה של כחודש כדי להבטיח את התחדשות העור. לרוב לא נדרשים יותר משני טיפולים. 

 • כיצד עליי לנהוג לאחר הטיפול?

  עד לקילוף הכתמים מומלץ להימנע מחשיפה ממושכת לשמש ולהקפיד להשתמש בקרם הגנה.

 • מהן תופעות הלוואי של לומקה?

  לרוב, המטופלים אינם חווים תופעות לוואי כלשהן מטיפולי Lumecca. לפעמים ישנן תגובות עור קלות, כמו אודם ונפיחות, אך אלו בדרך כלל חולפות מעצמן תוך מספר שעות ועד היום למחרת. בנוסף, תיתכן בהירות בגוון העור (היפופגמנטציה) באזור הטיפול שבדרך כלל חולפת לאחר מספר חודשים. על כן, מומלץ להימנע מאור שמש ישיר, ובמיוחד משיזוף. 

 • מה מחיר הטיפול להסרת נקודות שרי המנגיומה עם לומקה?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון