*3122

# לומקה

הסרת נימים וכלי דם בעור

Lumecca – מיכשור טכנולוגי חדשני מבוסס IPL עוצמתי להסרת נימים וכלי דם בעור הפנים והגוף

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהם נימים וכלי דם בעור?

קופרוזיס, נימי עכביש, שומה עכבישית, או המנגיומת עכביש – כל אלה הן בעיות עור שכיחות יחסית, בהן מופיעים נימי דם קטנים בעור, הנראים כחוטים אדומים ומתפתלים, ומקנים לעור מראה אדמומי וחסר אחידות. נימי הדם מופיעים לרוב בצידי האף, בלחיים, בצוואר, בכתפיים ובחזה, בעיקר אצל א.נשים בעלי עור בהיר, שקוף ועדין. התופעה מתגברת בעיקר בקיץ או במקומות חמים, כיוון שאז פנינו נוטות לאודם עקב החום. לעיתים, ייתכן גם חוסר נוחות כמו כאב וגירוד.

בעבר היה נהוג לצרוב את הנימים באמצעות מחט חשמלית, אולם לשמחתנו כיום ישנו טיפול חדשני, יעיל ובטוח יותר.

למידע נוסף
לפני
אחרי

מהן הסיבות לנימים וכלי דם בולטים בעור?

 1. נטייה גנטית – לרוב התופעה תופיע בבעלי עור בהיר, שקוף, עדין ודק.
 2. הריונות.
 3. נימי עכביש (טלנגיואקטזיה) לעיתים קרובות נוצרים כתוצאה מאקנה רוזציאה.
למידע נוסף

כיצד פועלת טכנולוגיית IPL להסרת נימים וכלי דם בעור?

בד"ר לוינגר אסתטיקה אנו מציעים טיפול להסרת נימים וכלי דם בעור בעזרת טכנולוגיית התחדשות העור באור עוצמתי (IPL).

מיכשור לומקה Lumecca פורץ הדרך, מאפשר טיפול במגוון סוגי עור לאחר שניים עד שלושה טיפולים בלבד. שיטת הפעולה של IPL, המכונה גם Selective photothermolysis, מפעילה אנרגיית אור ממוקדת שנקלטת בפיגמנט ההמוגלובין האדום. קרן האור מחממת וצורבת את הפיגמנט והופכת אותו לפסולת, שנספגת במערכת הלימפה ומסולקת מהגוף.

הטכנולוגיה, המבוססת על אנרגיית פעימות אור אינטנסיביות (Intense Pulsed Light), ומעניקה תוצאות יעילות בפחות טיפולים בהשוואה לטכניקות IPL אחרות. 

הטכנולוגיה של חברת  INMODE הישראלית מאושרת לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

אם הופעתם של נימים בפנים ובגוף מטריד אותך ובאם מצבך הבריאותי תקין, Lumecca מצוינת לטיפול במגוון פגמים בכלי הדם. אפשר לטפל באמצעות המיכשור בכל סוגי וגווני העור, ואף ניתן לטפל בעזרת המכשיר בכל אזור בגוף. 

הטיפול מומלץ בעיקר באזור הפנים, הצוואר והמחשוף העליון.

כיצד לומקה מסוגלת להשיג תוצאות יעילות בפחות טיפולים ובפחות זמן בהשוואה לטכניקות IPL אחרות?

לומקה יעילה באופן ייחודי, כיוון ששיא כוחה של הטכנולוגיה הוא בטווח ספקטרום האור שניתן לראות. במצב זה, המלנין וההמוגלובין בעור סופגים את האור בצורה הטובה ביותר. מאותה סיבה, הטכנולוגיה מסוגלת להתמקד בפיגמנטים האדומים והחומים ביעילות רבה. 

גם משך הטיפול קצר יותר בזכות מהירות המכשיר ויכולתו "לכסות" שטח גדול במהירות רבה באמצעות ידית רחבה יותר מטכנולוגיות אחרות. 

IPL לטיפול בקופרוז

קופרוז הוא בעיית עור תורשתית הנפוצה אצל נשים וגברים כאחד, שמקנה מראה אדמומי וחסר אסתטיות ואחידות לפנים, כתוצאה מהופעת נימי דם מורחבים סביב האף, הלחיים, הצוואר והדקולטה.

קופרוז מתפתח בדרך כלל בקרב אנשים בעלי עור דק ובהיר, לרוב בשנות ה-30 לחייהם, ואף לפני. בין הסיבות להתרחבות הנימים: לחץ וחרדה, מחסור בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, בעיות בספיגת המזון במערכת העיכול, בעיות כלי הדם, אלרגיה, הריון, שימוש בסטרואידים, מחלת רוזציאה.

טכנולוגיית IPL, המבוססת על אנרגיית אור, מחממת וצורבת את הפיגמנט האדום שבהמוגלובין (בכלי הדם המורחבים), ובכך מעלימה ומטשטשת את הקופרוז.
הטכנולוגיה המוצעת בד"ר לוינגר אסתטיקה יעילה במיוחד, הודות למיכשור IPL פורץ דרך ורב עוצמה, המספק עד פי 3 יותר אנרגיית אור ממכשירים וותיקים. שביעות רצון המטופלים מהמכשיר גבוהה מאוד בזכות שיפור גון ואחידות העור לאחר סדרת טיפולים קצרה.

האם טיפול הסרת נימים וכלי דם בעור מתאים לי?

לקבלת פרטים נוספים ותיאום ייעוץ

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

שריי שמאמי, בת 29

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר.
עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר.
המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי
מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא.
ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. בת 41

"אני מאוד שמחה שהגעתי לד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. בת 66

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. בן 43

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. בת 51

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני הטיפול?

  יש לדווח לרופא על חשיפה ממושכת לשמש ועל עור שזוף. כמו כן, יש להקפיד לדווח על  טיפול ברואקוטן או על מצבים דלקתיים של העור. חשוב להגיע לטיפול במצב בריאותי תקין.

 • באילו אזורים בגוף ניתן להסיר נימים וכלי דם?

  ניתן להסיר נימים בכל אזור בגוף.

   

  הסרת נימים בפנים | הסרת נימים ברגליים

   

 • מה ההבדל בין הסרת נימים בלייזר לבין הסרת נימים באמצעות IPL?

  עקרונית, לייזר ו-IPL יכולות לטפל בבעיות דומות. IPL היא טכנולוגיית העושה שימוש בקרן אור מפוזרת באורכי גל שונים. לעומת זאת, בטכנולוגיית הלייזר נעשה שימוש בקרן אור ממוקדת, על אותו אורך גל.

  המשמעות היא שבעזרת IPL ניתן טיפול לטשטוש והעלמת ורידים שטחיים ברגליים. לעומת זאת, טיפול לייזר NDYAG  חודר עמוק יותר לעור ומאפשר טיפול בוורידים עמוקים יותר.

 • האם הטיפול להסרת נימים וכלי דם כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול מתבצע בעזרת ידיות מיכשור הכוללות זכוכית ספיר מקוררת. עם מגעה בעור מקבלים הגנה על השכבה העליונה של העור והפחתה של תחושת אי נוחות.

 • מהו משך ההחלמה מהטיפול?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. 

  תיתכן היעלמות מיידית של כלי הדם ונפיחות קלה שתעבור בתוך יום או יומיים. 

  אפשרות נוספת היא התכהות זמנית (בגוון סגול) של כלי הדם שייעלמו בתוך שבוע עד שבועיים. 

 • מתי אראה שיפור במראה?

  ניתן לראות שיפור משמעותי תוך שבוע עד שבועיים לאחר תחילת הטיפול.  

 • כמה זמן נמשכת סדרת הטיפולים עד לתוצאה משביעת רצון?

  התשובה תלויה במספר הטיפולים בסדרה, בהתאם להתוויית הרופא המטפל. לאחר כל מפגש טיפולי נדרשת המתנה של כחודש כדי להבטיח את התחדשות העור. לרוב לא נדרשים יותר משלושה טיפולים. 

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת הטיפול להסרת נימים וכלי דם?

  התוצאה נשמרת לאורך זמן. עם זאת, כיוון שמדובר בתופעה גנטית, יתכן כי יופיעו נימים וכלי דם חדשים.

 • כיצד עליי לנהוג לאחר הטיפול?

  מומלץ להימנע מחשיפה ממושכת לשמש ולהקפיד להשתמש בקרם הגנה.

 • מהן תופעות הלוואי של לומקה?

  לרוב, המטופלים אינם חווים תופעות לוואי כלשהן מטיפולי Lumecca. לפעמים ישנן תגובות עור קלות, כמו אודם או נפיחות , אך אלו בדרך כלל חולפות מעצמן תוך מספר שעות ועד מספר ימים בודדים. תיתכן רגישות לאור השמש עד להיעלמות האדמומיות בעור. מסיבה זו, מומלץ להימנע מאור שמש ישיר, ובמיוחד משיזוף.

 • מה מחיר הטיפול להסרת נימים וכלי דם עם לומקה?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך. למשל, הסרת נימים ברגליים – מחיר נקבע בהתאם לחומרת התופעה.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון