*3122

תוכן פרסומי

סקולפטרה

הטיפול החדשני סקולפטרה, נועד להילחם בסימני הזדקנות העור הפנים ולשקמו באופן טבעי והדרגתי.

מדובר בטיפול ביולוגי חדשני המיועד למצק ולשפר את מרקם העור באפקט מתמשך וארוך טווח. סקולפטרה מכילה חומצה פולי-לקטית, ולאחר הזרקתה – מתעורר תהליך ביולוגי המאפשר ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין שידועים ביכולתם להעניק לעור מראה צעיר, בריא ורענן.

עם השנים, העור מתחיל לאבד מנפחו וצורת הפנים משתנה. נפח הפנים קטן מחוסר בייצור של אלסטין וקולגן, מכאן נוצרת תופעת ה"נפילה" של עור הפנים שנראה פחות זוהר ועם קמטוטים. ישנם לא מעט טיפולי פנים שונים הנלחמים בתופעה.

להיראות טוב בלי "המראה האסתטי המטופל"

סקולפטרה אינו משפיע רק על תסמיני הזדקנות העור, אלא משפר את הגורמים האחראים לתהליכי ההתבגרות בעור. באופן זה סקולפטרה עוזר לשקם באופן טבעי והדרגתי את עור הפנים, איכותו ומותיר את העור בריא, חלק וצעיר יותר.

הזרקת סקולפטרה מיועדת לכל מי שמעוניינת ומעוניין להיראות טוב בלי "המראה האסתטי המטופל", עם טיפול ביולוגי שעובד בהדרגה בתוך העור. הסקולפטרה הוא חומר בעל תאימות ביולוגית, שיכול להיספג בגוף ולשפר את איכות העור מבפנים.

התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

מה חשוב לדעת לקראת טיפול סקולפטרה?

סקולפטרה מוזרקת בקנולה או במחט לאזורים הנדרשים לאחר מריחה של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל.

כמה זמן אורך הטיפול?
הטיפול נמשך בממוצע כ-20 דקות ואינו מלווה בכאב משמעותי.

טיפול הסקולפטרה מחדיר חומרים חיוניים אשר גם שומרים על תנועה וטבעיות העור וגם מעודדים כאמור ייצור קולגן ואלסטין. התוצאה יכולה להישמר לפרק זמן של 18-24 חודשים.

מרפאות האסתטיקה של ד"ר לוינגר, מקבוצת מרפאות 'עיניים' המובילה בישראל, מציעה טיפולי "סקולפטרה" מתקדמים וחדשניים הניתנים ע"י רופאים בעלי ניסיון של עשרות שנים באסתטיקה רפואית.

חשוב לבחור רופא מוסמך לביצוע הטיפול, בעל ניסיון בטיפולי סקולפטרה שיודע לנצל את יתרונה הגדול שהוא ביכולת דיוק טובה ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות.

רשת ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית מומחית בטיפולי סקולפטרה ומציעים טיפולי סקולפטרה מבית חברת Galderma העולמית עם חומרים אשר הוכחו כבטוחים ויעילים.

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים או צרו קשר

*3122
טופס אסתטיקה

פוסטים קשורים

בחזרה לבלוג »
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון