*3122

"גיליתי איך להחזיר את הנעורים לעיניים"!

תדהמה בעולם האסתטיקה:
טיפולי האנטיאייג'ינג המתקדמים שמשיבים את המראה הבריא והצעיר לעור סביב העיניים

ד"ר עליזה אנדרון כירורגית אוקולופלסטית, רופאת עיניים בכירה ורופאה לאסתטיקה רפואית באסתטיקה ד"ר לוינגר

העור סביב ארובת העיניים ייחודי במהותו. בשונה מהעור שעוטף את שאר הפנים, העור סביב העיניים עדין, דק ויבש יותר. עם התקדמות הגיל וכמו שאר הגוף, העור סביב העיניים עובר תהליכים שמשנים את צורתו, מרקמו וצבעו. שינויים אלו יכולים להיות מושפעים מגנטיקה, אורח חיים וסביבה.
הביטויים האופייניים לסימני הגיל בעור שסביב לעיניים כוללים: קמטים וקמטוטים, שמכונים גם "רגלי עורב" או "קווי צחוק", עור דליל ושקוף, "שקיות" מתחת לעיניים ועודפי עור, עיגולים כהים ויובש, ורידים ונימים גלויים, כתמי גיל ונגעי עור, איבוד שומן, נפח ומוצקות ועוד.

טיפולים אסתטיים מתקדמים סביב העיניים

החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות, עולם האסתטיקה מתפתח בלי סוף; נוספו טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות וחומרי מילוי איכותיים המאפשרים היצע מגוון, יעיל ובטוח. בנוסף, חלה מגמת עלייה ברופאים בכירים ומנוסים מתחומי התמחות רבים שהשתלבו בתחום האסתטיקה הרפואית.

עם זאת, הטיפול באזור סביב העיניים דורש הבנה מעמיקה באנטומיה של העיניים. למשל, קרבה של העפעף התחתון למרכז הפנים וללחי גורמת לכך שאיברים אלו תלויים בו, ועקב כך הכוחות שפועלים על הפנים משפיעים על הצורה והמראה הכללי של הפנים. בנוסף, דרכי הדמעות עוברות דרך העפעף התחתון ולכן כל הליך טיפולי סביב העיניים דורש זהירות יתרה והבנה מעמיקה של המבנה ותפקוד מרכז הפנים והעפעפיים התחתונים. מסיבות אלו, לשקעי עיניים נציע טיפול שונה מאשר לשקיות בעיניים ולכן מומחיות הרופא המטפל היא קריטית להתאמת הטיפול.

 

מהן השיטות להחזיר לעיניים מראה בריא יותר?

טיפולי אסתטיקה לא ניתוחיים בעיניים כוללים מגוון הליכים והתערבויות שמטרתן לשפר את מראה העיניים והאזורים סביב. בין הטיפולים המוצעים:

 

הזרקת בוטוקס (בוטולינום טוקסין)

בוטוקס משמש לעתים קרובות להפחתת מראה "רגלי עורב" וקווי הצחוק סביב העיניים. הבוטוקס משתק זמנית את השרירים שאחראים לקמטים אלו, מה שמוביל למראה חלק יותר.

בנוסף, בוטולינום טוקסין המוזרק במספר אזורים סביב העיניים, מחליש זמנית את השרירים שאחראים על נפילת עפעפיים ומעניק מראה של עיניים פקוחות ומתוחות יותר.

יתרונו של הבוטוקס הוא בפשטות ובמהירות הטיפול, ביכולת דיוק גבוהה, ובמיעוט תופעות לוואי.

הזרקת חומרי מילוי

כדי לטפל בשקעים מתחת לעיניים, באובדן נפח ובשקיות מתחת לעיניים, ניתן להזריק חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית ייעודית לטיפול בשקעי עיניים. שיטת טיפול זו אורכת דקות ספורות והחזרה לשגרה מיידית.

פילינג כימי

פילינג כימי יכול לשפר את המרקם והגון של העור סביב העיניים על ידי הסרת שכבות חיצוניות פגומות. הפילינג יכול לעזור עם קווים עדינים, בעיות פיגמנטציה ואיכות העור הכללית.

מורפיאוס 8 למיצוק עור העפעפיים

באמצעות טכנולוגיית גלי הרדיו מורפיאוס 8 ניתן לחדש את התאים בשכבות העמוקות של העור, ולמצק את עור העפעפיים. חימום עור העפעפיים בעזרת אנרגיית גלי רדיו לצד פציעות מבוקרות עם מיקרו מחטים גורמים להידוק שכבת העור ורקמות החיבור שלה, ובה בעת, מעודדים ייצור מוגבר של קולגן, חידוש הרקמות בשכבות העמוקות של העור, והידוק רקמת השומן.

המסת בלט שומני מתחת לעיניים

ניתן להמיס בלט שומני מתחת לעיניים באמצעות ליפו סופידרם – תערובת ייחודית להמסת שומן המבוססת על חומרים טבעיים שקיימים בגופנו. המרכיב הפעיל המרכזי של ליפו הוא חומצה דאוקסיכולית, המופקת באופן טבעי בגוף באמצעות כיס המרה, אשר אחראי על פירוק השומנים בגוף.(

מזותרפיה לשקעי העיניים

בטיפול המזותרפי שכולל הזרקות מרובות בעזרת מחט מאוד עדינה מאוד, מחדירים לאזורים מסוימים בשקעי העיניים כמויות מזעריות של חומרים פעילים. החומרים כוללים חומצה היאלורונית, ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וחומרים מזינים נוספים שנועדו להחיות את העור.

הסרת נגעים בעפעפיים

ניתן להסיר נגעים בעזרת טכנולוגיות כמו HYFRECATOR ופלזמה. בין הנגעים הניתנים להסרה: קסנטלזמות, נקודות חן, שומות, סרחי עור, פיברומות, קרטוזות, פפילומות. לטכנולוגיות פרופיל בטיחותי גבוה המאפשר הסרת נגעים בכל גווני העור בעפעפיים.

שינויים באורח החיים

שינה מספקת, תזונה מאוזנת, לחות והגנה מהשמש חיוניים לשמירה על עור בריא סביב העיניים. הטמעת שינויים אלה באורח חיים עשויה להשלים טיפולים אסתטיים אחרים.

יש לציין, כי טיפולים אסתטיים לא ניתוחיים אינם פתרון קבוע ונדרשת תחזוקה תקופתית. לפני שעוברים כל טיפול אסתטי בעיניים, חיוני להתייעץ עם איש מקצוע רפואי מוסמך ומנוסה כדי לקבוע את הטיפול המתאים ביותר לדאגות הספציפיות שלך ולדון בסיכונים וביתרונות הפוטנציאליים. בנוסף, חשוב לוודא תמיד שהספק מורשה ופועל במסגרת רפואית בעלת מוניטין.

 

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים או צרו קשר

*3122
טופס אסתטיקה

פוסטים קשורים

בחזרה לבלוג »
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון