*3122

תוכן פרסומי

האם קיימת דרך להצעיר את עור הפנים? הכירו את טיפול האסטפיל

אם גם אתם מחפשים דרכים לשפר את מראה עור הפנים שלכם, הכירו את הטיפול, פורץ הדרך, שיודע במובן מסוים 'לעצור את הזמן' ולעודד את הגוף לייצר בדיוק מה שהוא צריך לקבלת מראה פנים צעיר, מתוח, עבה וזוהר.

פנים נפולות, עור רפוי, קימטוטים וקמטים הם לא גזרת גורל שיש להשלים איתה. בזכות פריצות דרך מדעיות, בשנים האחרונות עולם האסתטיקה מצליח באמצעות טיפול ביוסטימולציה לעודד את הגוף לייצר קולגן, חלבון סיבי ההכרחי לשמירה על מראה עור פנים צעיר.

התהליך הטבעי שקורה בעור הפנים עם השנים

קולגן הוא חלבון סיבי הקיים ברקמות העור בגוף האדם. קולגן שומר על מבנה הפנים, הגמישות, החוזק והלחות של העור, כאמור. רמות גבוהות של קולגן מעניקות מראה עור צעיר, חיוני וחלק. החל מגיל 25, וככל שהשנים חולפות, גוף האדם מייצר בכל שנה פחות קולגן. בנוסף, גם איכות סיבי הקולגן יורדת בהתאם. כתוצאה מכך עור הפנים מאבד מנפחו, מחוזקו ומגמישותו. מראה עור הפנים משתנה ולוקה ביובש, קמטים וסימני זקנה נוספים.

 

החדשות הרעות הן שלא רק למימד הזמן יש השפעה על עור הפנים, אלא גם לסביבה החיצונית, אורח החיים, הגנטיקה, תנאי מזג אוויר הקשים וחשיפה ממושכת לקרני השמש, כל אלה עלולים להוביל להזדקנות העור, לאיבוד נפחו, שינוי צורת הפנים, הופעת קימטוטים וקמטים, יובש, סדקים, כתמים וכו'.

 

החדשות הטובות הן שכיום קיימים טיפולים אסתטיים שיודעים לעודד את הגוף לייצר באופן עצמאי קולגן חדש, מה שכמובן יוצר שיפור ניכר בנפח, בגמישות, במרקם וביציבות של עור הפנים. על כך נעמוד להלן.

טיפול האסטפיל (2)

מהו טיפול אסטפיל?

טיפול אסטפיל הוא טיפול ביוסטימולציה, בעל יכולת השפעה ביולוגית על ייצור תאים או תגובת רקמות, במהלכו הרופא מזריק חומר לעור. החומר, אודותיו נפרט מייד, מייצר תגובה דלקתית קלה הגורמת למערכת הריפוי של הגוף לפעול ובין היתר לייצר בצורה הדרגתית קולגן חדש בצורה טבעית ורצויה. התוצאות אליהן ניתן לצפות הן עור פנים מחודש, חלק, מתוח ופנים בעלות נפח וסימטריה.

יתרון נוסף הוא העובדה שהתוצאות הנפלאות מתקבלות. מהר יחסית, יחד עם זאת, המשך ייצור הקולגן בגוף ממשיך במשך כ-3-4 חודשים מהטיפול ואף ניתן במשך שנה מהטיפול ליהנות מעור פנים מתחדש. לשם קבלת תוצאות מקסימליות יש צורך לעשות סדרה של טיפולים בהתאם למצב עור הפנים ההתחלתי.

אותו חומר המוזרק לגוף נקרא חומצה פולילקטית, מדובר בפולימר, תואם ביולוגית, המתכלה בעור. פולימר זה מוכר היטב בחום הרפואה עשרות שנים והינו בעל שימושים רבים. הטיפול עצמו מבוסס על פטנט כדוריות ספוגיות בעלות שטח פנים גדול מה שמאפשר מגע רב עם הרקמה וייצור קולגן מוגבר בהתאם. טכניקה זו נחשבת חדשנית ומהווה פריצת דרך מדעית.

טיפול אסטפיל הינו בטוח לשימוש והוא מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל. במדינות רבות ברחבי העולם נעשה שימוש בטיפול זה להצערת עור הפנים.

לסיכום

בין אם החלטתם לעבור טיפול אסטפיל או סקולפטרה, בכל מצב הרופא המטפל יצטרך להתאים את כמות החומר, לבחור את טכניקת ההזרקה והמקום המתאים, על מנת לייצר את פרוטוקול הטיפול המתאים ביותר עבורכם שידע למקסם את התוצאות המתקבלות. יש צורך לפחות בני טיפולים / שתי הזרקות לעיתים אף בהזרקה נוספת. פנו אל רשת ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית לתיאום פגישת ייעוץ.

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים או צרו קשר

*3122
טופס אסתטיקה

פוסטים קשורים

בחזרה לבלוג »
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון