*3122
אפקט הדומינו

# חומצה היאלורונית

אפקט הדומינו

שיטת הזרקה ייחודית לפיסול הפנים ולהחזרת צורת ה-V לפנים

תל אביב | ירושלים | באר שבע | חיפה

מהו אפקט הדומינו?

אפקט הדומינו הוא תופעה פיזיקלית, שבה נפילת דומינו אחד גורמת לנפילת הדומינו הסמוכים לו, וזו בתורה גורמת לנפילת הדומינו הבאים, וכך הלאה. באסתטיקה רפואית המשמעות היא שטיפול אסתטי באזור פנים אחד, יכול להשפיע על האזורים שמסביב, עד שנוצר אפקט מצטבר משמעותי.

שיטת הפיסול הייחודית והחדשנית של "אפקט הדומינו" מבוססת על עבודתם של חוקרים ידועים, המומחים בתחום אנטומיית הפנים. השיטה, שמשלבת חומצה היאלורונית איכותית ומיישמת ידע וניסיון בביומכניקת הפנים, מחזירה את הזמן לאחור! ומשיבה את מבנה הפנים המוכר והאהוב!

למידע נוסף
דומינו לפני 4
אחרי דומינו
לפני
אחרי

מהן השפעות הגיל?

הזדקנות העור היא תוצאה של גיל, גנטיקה והשפעות חיצוניות של הסביבה. עם בגרותנו, מדי שנה ייצור סיבי קולגן פוחת בכאחוז אחד. לצד השפעה זו, פוחתת גם איכות סיבי הקולגן. איבוד סיבי הקולגן ואיכותם גורמים להיחלשות העור, לאיבוד נפחו וגמישותו ולהופעת סימני הזדקנות כמו יובש, קמטים ופנים נפולות.

  1. העור מאבד מנפחו – הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית, טונוס השרירים יורד ואף ייצור החלבונים קולגן ואלסטין פוחתים. בנוסף, עם השנים, הגוף מאבד מסת עצם. כל אלה, יחד עם דילול שומן, גורמים לעור לאבד מנפחו ולהיראות פחות זוהר.
  2. צורת הפנים משתנה – כיוון שנפח הפנים קטן עם השנים, העור פחות "מוחזק" וכוח הכבידה משפיע על נפילתו של העור. קמטי ההבעה במצח ובלחיים נחרצים, זוויות השפתיים צונחות, קו הלסת מטשטש וכמובן, נוצרים קמטוטים, ושקעים בלחיים וברקות.
  3. פגעי מזג האוויר והשמש – חשיפה ארוכה לשמש גורמת לפנים יבשות יותר, הנושאות גוון צהבהב לא אחיד, מכוסה כתמים וגידולי עור, לצד קמטים, קמטוטים וסדקים.
למידע נוסף

מהם היתרונות של אפקט הדומינו בהזרקת חומצה היאלורונית?

 • בטיחות מירבית! לגוף סבילות גבוהה לחומר המוזרק.
 • תוצאה טבעית!
 • טיפול באזור אחד משפיע על אזור אחר לכדי אפקט מצטבר.
 • הרמה זעיר פולשנית.
 • שיחזור גיאומטריית הפנים.
 • השבת צורת ה-V לפנים.
 • תוצאות מיטביות עם כמות מוגבלת של חומרים.

מהי צורת V?

עם הזמן, חלים שינויים במבנה, בגיאומטריה ובהרמוניה של הפנים. מגוון גורמים משפיעים על מבנה הפנים, בהם: כוח הכבידה, ריפיון העור ונדידתו כלפי מטה, ספיגת העצמות, ירידה בטונוס שרירי הפנים וירידה בכמות שומן הפנים.

עקב שינויים אלה, הפנים מקבלות צורה ריבועית. זאת לעומת צורת ה-V המאפיינת קו לסת מהודק ומתוח.

כיצד נעשית הזרקה בשיטת הדומינו אפקט?

בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית, אנו מציעים אפקט הדומינו בשיטת הזרקה ייחודית, תוך יישום ידע בביומכניקת הפנים ובשילוב חומצה היאלורונית של חברתFILLMED Labratories העולמית.

 

טכניקת ההזרקה מתמקדת בעיקר ב-3 מוקדים צידיים של הפנים: רקות, לחיים ולסתות – ותוך הקפדה על הזרקה המתחילה ברקות ומסתיימת בלסתות (מאזור גבוה לאזור נמוך). לעיתים, בהתאם לשיקול הרופא המטפל, מוסיפים נקודות הזרקה נוספות בסמוך לאמצע הפנים.

 

בחירת מרקם החומצה ההיאלורונית נעשית בהתאמה אישית, בהתאם למצב עור המטופל/ת.

 

ההזרקה מתבצעת לאחר מריחת של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. במצב טבעי היא מסייעת בהחלמת פצעים, ספיחת והוספת לחות ונפח לעור. אולם בבגרותנו, הגוף מפחית את ייצורה של המולקולה. מאחר שחומר זה קיים באופן טבעי בגופנו, הגוף אינו מפתח דחייה לחומצה ההיאלורונית המוזרקת, אך החומר יתפרק באופן טבעי בגוף ולכן, השפעתו תדעך במשך הזמן.

 

בשל תכונתה של החומצה ההיאלורונית לספוח מים, ניתן בעזרתה להעניק נפח לאיברים חסרים, ולפסל את עור הפנים באופן סימטרי, הרמוני ומדויק. יתרונה של החומצה ההיאלרונית הוא במרקמה העדין ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות.

האם טיפול אפקט הדומינו מתאים לי?

לבדיקת התאמה ללא עלות

טופס אסתטיקה

מפרגנים ברשת

שאלות ותשובות

 • האם אפקט הדומינו מתאים לי?

  בד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית אנו מציעים טיפול באפקט הדומינו לכל סוגי העור, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים כאחד. אם אינך מרגיש/ה בנוח עם מראה הפנים שלך, נשמח לסייע לך.

 • מה עליי לציין בפני הרופא לפני טיפול אפקט הדומינו?

  יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכולל ובפרט לציין מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה במקום בו הוזרק חומר מילוי קבוע, ואין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

 • האם אפקט הדומינו כואב?

  כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

 • מהו משך החלמת הפנים מטיפול אפקט הדומינו?

  ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

 • למשך כמה זמן נשמרת תוצאת אפקט הדומינו?

  התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל.

 • כיצד עליי לנהוג טיפול אפקט הדומינו?

  יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול, כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית:

  • ב-24 השעות הראשונות שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, מעיסוי הפנים ומשימוש בספוגית איפור, ויש להקפיד על ניקוי הפנים.
  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.
 • מהן תופעות הלוואי?

  השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך.  כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר.

  בין תופעות הלוואי של חומצה היאלורונית: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי.

  אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

 • מה מחיר אפקט הדומינו?

  עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

המומחים שלנו

הרופאים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה רפואית. כולם מבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות לרצונך ולצרכיך

חדשות

בחרנו עבורך בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר

שירות אישי

אנו מבטיחים לך יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי ותמיכה ככל שנדרש

דיוק

הפנים שלנו הם האיבר הכי חשוף בגופנו. לכן, כל ינוי חייב להיות מידתי ועדין. מותאם לצרכייך ומתאים לך בדיוק

אסתטיקה

רשת מרפאות ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית קמה מתוך מחויבות להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום האסתטיקה בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, שכל כך מזוהה עם רשת "עיניים" של ד"ר לוינגר. באמצעות שימוש בחומרי הזרקה איכותיים לצד טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת צוות רופאים מנוסים, אנחנו כאן כדי לאפשר לך להרגיש ולהיראות טוב.

למידע נוסף
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון