*3122

תוכן פרסומי

טיפול בחוטים – עור מתוח ללא ניתוח

הזיקנה משפיעה על עור הפנים של כולנו. קמטים  קמטוטים, אובדן נפח, קו לסת נעלם ועוד. האם אפשר להילחם בזיקנה? בהחלט כן.

הכירו את הטיפול המומלץ על ידי המומחים של רשת ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית שיודע לטפל בהזדקנות ואף למנוע אותה, כך ממש! אם גם אתם מעוניינים להשיב לעור הפנים את המראה המתוח והחלק שאבד לו, המאמר הזה בשבילכם.

 

הגורמים לעור פנים נפול ורפוי

ישנן מספר סיבות שגורמות לעור הפנים להיות נפול ולא מתוח אך את כולן ניתן לסכם במילה אחת והיא הגיל. ברבות השנים, עור הפנים עובר שינויים טבעיים, מייד נבין לעומק מהם שינויים אלה.

עם הזמן טונוס השרירים יורד, חלה ירידה בייצור קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית, בנוסף השומן נהיה דליל וחל אובדן מסת עצם- כל אלה גורמים לעור הפנים לאבד מהנפח שלו. אבל הגיל הוא אינו הגורם הבלעדי.

נוסף על כך, גם כוח הכבידה נותן אותותיו ומשפיע על נפילת עור הפנים. כתוצאה מכך זוויות השפתיים צונחות, נוצרים קמטוטים וקמטים, מופיעים קמטי הבעה במצח ובלחיים, ועוד.

גם תנאי מזג האוויר וקרני השמש משפיעים על עור הפנים ויוצרים יובש, כתמי עור, קמטים, סדקים וגוון עור לא אחיד.

 

מהי שיטת ה– Soft Lifting?

Soft Lifting, היא שיטה מצוינת המסייעת להילחם בסימני ההזדקנות בדרך של מתיחת עור הפנים, ללא ניתוח, באופן פולשני עדין. בהליך קצר באופן יחסי, באמצעות חוטים מיוחדים הנספגים בעור, ניתן לקבל תוצאות נפלאות של הרמה מיידית של עור הפנים הנפול, מתיחתו והידוקו.

 

בנוסף, הטיפול מעודד את הגוף להגביר את ייצור הקולגן המספק את גמישות העור. כתוצאה מכך התוצאות הנוספות המתקבלות הן טשטוש קמטים וקמטוטים, האטת הזדקנות העור, ומראה עור פנים בריא, חיוני וחלק.

 

כיצד פועלת השיטה?

ברשת  ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית משתמשים בחוטי Lift Fine של חברת MEDIFIRST המוגנים בפטנט. הטיפול בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי (כמו גם בארה"ב ובאירופה).

לכל אזור בפנים/ סוג של קמט, ישנו סוג ייחודי של חוט שמתאים לו:

  1. חוטים חלקים – מטפלים בקמטוטים ומעודדים ייצור קולגן. ניתן לראות את התוצאות לאחר כחודשיים שלושה
  2. חוטים ספירליים – מטפלים במיוחד בקמטים המופיעים בצידי הפה.
  3. חוטים עם זיזים – מיועדים לאזורי הגבות, קו הלסת והסנטר.

 

אודות הטיפול

מדובר בהליך קצרצר שנמשך לרוב פחות משעה. הטיפול מתחיל בהרדמה מקומית לצורך הקלה ומניעת תחושת כאב או אי נוחות. לאחר ההרדמה מבוצע ניקוי של העור. רק לאחר מכן בזהירות מוחדרים החוטים באמצעות מחט דקה וייעודית. הטיפול נעשה בזהירות ודיוק רב על מנת להתאים את החוטים למראה אותו נרצה לקבל. התוצאות המתקבלות הן בעלות מראה טבעי. זמן ההחלמה הינו מינימלי.

לאחר הטיפול, תופעות לוואי זמניות אפשריות הן נפיחות קלה וחבורות, אשר בדרך כלל חולפות תוך מספר ימים. על מנת להקטין את הסיכוי לתופעות לוואי ולהגביר את הסיכוי לקבלת תוצאות מקסימליות יש לעקוב אחר ההוראות הניתנות לאחר הטיפול.

 

היתרונות של הטיפול בחוטים

לטיפול חדשני זה מספר רב של יתרונות:

  1. מספר ימים לאחר הטיפול ניתן לראות תוצאות של מתיחה ראשונית. עם זאת, לאחר כשלושה חודשים ניתן לראות את התוצאה הסופית, התוצאות מחזיקות עד כשנה..
  2. האטת הזדקנות העור ולא רק תיקון פגמים קיימים.
  3. מדובר בטיפול שאינו כואב ותחושת חוסר הנוחות הינה מינימלית.
  4. הטיפול נחשב פולשני עדין, כלומר לא נוצרת טראומה לעור. בתוך מספר ימים הנפיחות נעלמת וכניסות המחט נרפאות.
  5. טיפול קצר ומהיר שנמשך עד שעה.

 

 

למי הטיפול יכול להתאים?

טיפול בחוטים כל מי שחווה סימנים קלים עד בינוניים של הזדקנות עור הפנים באזור הסנטר, הלסת, הצוואר, הלחיים, הגבות, כמו גם קמטוטים מסביב לעיניים, מעל השפה, קמטי הבעה וכו'. הטיפול מתאים גם לצעירים המעוניינים להאט את הזדקנות העור.

 

לסיכום

עור נפול, רפוי, חסר נפח הוא לא גזרת גורל. בזכות הטיפול החדשני ניתן לעודד את הגוף לייצר קולגן, ולהחזיר לעור את החיוניות והמראה המתוח שאבדו לו. מדובר בטיפול בטוח, יעיל בעל תוצאות מצוינות שנשמרות לאורך זמן. אם אתם מעוניינים לבדוק אם הטיפול מתאים לכם, פנו אל רשת ד"ר לוינגר אסתטיקה רפואית לקביעת פגישת ייעוץ ובחינת אפשרות התאמה.

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים או צרו קשר

*3122
טופס אסתטיקה

פוסטים קשורים

בחזרה לבלוג »
עיניים - סטיקי

*בכפוף לתקנון